Hoşgeldiniz

Buharkeyf


Navigation
media

Likit kalitesi göreceli bir kavram olmakla beraber ağız tadına görede değişen bir kavramdır.Likit piyasasında iki çeşit likit mevcuttur.Bunlar şöyle sıralanmaktadır.

-Normal Likit

-Premium Likit

Olarak karşımızda çıkarlar, normal olan likitler 30ml 30TL gibi fiyatlara satılan kimi markalı ve güvenilir, kimi markasız ve merdiven altı üretilen likitlerdir.

Premium likitler ise normal likite göre %200 daha pahalı olan ve sahtesi piyasada bolca bulunan kaliteli aroması yüksek likitlerdir.

Normal e likitler elektronik sigara kullanıcıları tarafından sıkça satın alınıp kullanılır fakat insanların kafasında hep bir soru işareti vardır.Hangi likiti almalıyız ve hangi markayı almalıyız? Bu soruya net bir açıklama yapamayacağız ama önünüzü açabileceğimiz bazı bilgiler verebileceğiz.

Normal likitlerde öncelik fiyat ve performans olmalıdır, bir çok elektronik sigara kullanıcısının en çok şikayeti ise likit beğenmemektir.Bu durumda yapmanız gereken yoruma ve öneriye göre likit almak olucaktır fakat şu sorunuda göz önünüze almalısınız bir kişinin beğendiği likiti başkası içemeyebilir.

Yorum ve tavsiye üzerine alınan likitlerde, kendi seçimi ile  alan kullanıcılara oranla %70 daha az şikayet alınmaktadır.

Bizim önerebileceğimiz premium kalitesine yakın normal likitler ise şöyledir,

MR Zero Likitleri ( %90 Olumlu yorum almaktadır.)

American Stars ( Oldukça verimli )

İnnovation ( Premium kalitesinde )

ve diğer markalar.

Premium likitler ise dediğimiz gibi piyasada oldukça fazla sahtesi bulunan ve ayırt edilemeyen likitlerdir.Premium likitlerin en büyük özelliği aromasının oranı ve içimindeki muhteşemliktir.Normal likitlerdeki gibi kısıtlı aroma tadı almazsınız.Oldukça yüksek buhar ve aroma tadı alarak sanki nargile içiyormuş gibi hatta nargileden daha yoğun tad alabilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse Premium likit markaları ise şu şekilde;

One hit Wonder ( türkiyede en çok tüketilen )

Cutwood ( en beğenilen )

Dinner Lady ( Aromaları oldukça güzel )

Nusty Juice ( Mükemmel ötesi )

vs vs diye uzayabilir bu liste ama bu markalar en çok tercih edilenlerdir.

Kısacası demek istediğimiz lütfen seçiminizi yaparken tavsiye ve öneri alın.Aksi takdirde satış yapan satıcılara çatıcak ve kavga ediceksinizdir.Çoğunluğu yorumu herzaman bir yol göstericektir likit seçiminde sizlere.

Dilerseniz premium likit kategorimizi ve likitlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Saygılarımızla.

  • Nov 15, 2017
  • Kategori: Likit
  • Yorumlar: 0

İlgili Konular

Yorumlar: 0

Yorum Yok

Yorum Yaz

Lütfen mail alanını düzgünce doldurunuz veya geçerli bir mail yazınız.*

İletişim Bilgileri

  • Adres: İstanbul
  • Telefon: 90 850 302 2025
  • E-Posta: destek@buharkeyf.net
  • Çalışma Saatleri: 11:00 - 21:00