Web
Analytics Made Easy - StatCounter
Hoşgeldiniz

Buharkeyf


Navigation

Natura likit ve Natura marka elektronik sigara; piyasaya yeni çıkmış ürünlerdir. Her ne kadar yeni olsa da, Natura, daha şimdiden kullanıcıların en çok sevdiği likitler arasında yerini almıştır. Bunun sebebi ise hiç şüphesiz e-likit üzerindeki başarısı ve kullanıcılarına sunduğu ekonomik fiyatlardır. 

Natura Likit İncelemesi

Natura likit; kalitesinden ve tadından dolayı elektronik sigara kullanıcılarının en çok tercih ettiği ürünler arasındadır. Natura likit incelemesi sırasında, Natura likitlerin Hexocell e-likit laboratuvarlarında özenle üretildiği görülmüştür. Diğer likit markalarına kıyasla 30 ml'lik şişeleri daha ekonomiktir. Bunun dışında; buhar yoğunluğu başta olmak üzere tadı ve aroma yoğunluğu açısından bakıldığında oldukça kaliteli bir üründür. Bununla birlikte, Natura likit, diğer marka elektronik sigara modelleriyle uyumludur. Natura likitin özelliklerinden bahsetmek gerekirse; 

- Hem cam şişelerde hem de plastik şeffaf şişelerde üretimi yapılmaktadır. 

- İlk kullanım için güvenlik kilidi bulunmaktadır. 

- Plastik şişeler iğne uçlu olup, cam şişeler ise özel dolum damlalıklıdır. 

- Dolum sıvısı; bütün elektronik sigara kartuşlarına ve tanklarına uyumludur. 

- Kapalı alanlarda kullanılabilir. Bununla birlikte, kullanan kişide diş sararması, kötü koku veya pasif içicilik yaratmaz. 

- Gerçek sigara içiyormuş hissi sayesinde, sigaranın bırakılmasına yardımcı olur. Dolgun buhar ve tat bulunmaktadır. 

- Çocuklardan korunması adına kilitli kapak yer almaktadır. 

Natura Likit Nasıl Kullanılır?

Natura likitlerde, sıfır nikotinli ürün bulunmaz. Likitlerde, orta ve düşük seviyeler daha çok tercih edilmektedir. Kullanıcılara, başlangıç seviyesinde, düşük veya orta nikotin seviyeli likitler önerilmektedir. Kullanıcı, istemiş olduğu nikotin oranını, sipariş sırasında kargo açıklama bölümüne yazmalıdır. Natura likit ürünleri; kapalı ambalajlarda ve kapağı açılmamış olarak gönderilmektedir. İçerisinde asla zifir, karbonmonoksit veya diğer kanserojen maddeler yer almaz. Natura likitler, Vg'dir. Üzerinde Hexocell yazan ürünlerde ise %70 PG, %30 VG oranı yer almaktadır. Vg likitler; bitkisel olup dumanı daha yoğun vermektedir. Pg likitler ise; genellikle sigara tadını daha çok vermektedir. Kullanıcıların her iki likiti de denedikten sonra alışkanlıklarına göre tercih yapması daha doğru bir harekettir. 

  • Sep 10, 2018
  • Yorumlar: 0

Yorumlar: 0

Yorum Yok

Yorum Yaz

Lütfen mail alanını düzgünce doldurunuz veya geçerli bir mail yazınız.*

İletişim Bilgileri

  • Adres: İstanbul
  • Telefon: 90 850 302 2025
  • E-Posta: destek@buharkeyf.net
  • Çalışma Saatleri: 11:00 - 21:00